Yönetim Kurulu

Orhan Yalçın

Orhan Yalçın

Yönetim Kurulu Sekreteri

24,02,1967 yılında Safranbolu’da dünya ya geldim .ilk,orta ve liseyi safranbolu’da okuduktan sonra eskişehir Anadolu üniversitesini bitirdim.1989 yılında Askerliğimi yaptım ve Askerlik dönüşünde kamu görevlisi Memur olarak işe başladım, evli ve 2 çocuk babasıyım halen Meteoroloji genel Müdürlüğüne baglı karabükde Meteoroloji Teknisyeni olarak görev yapmaktayım…

Murat Taşdelen

Murat Taşdelen

Yönetim Kurulu Mali Sektreter

1973 Karabük doğumluyum eğitim öğretimimi karabük’te tamamladıktan sonra 1999-2008 yılları arası Karabük’te Çalışan Ticaret olarak parekende sektöründe bulundum. Bundan sonra süregelen iş hayatımı inşaat sektöründe sürdürmekteyim.

Mehmet Vural

Mehmet Vural

Yönetim Kurulu Üyesi

1953 Karabük doğumluyum. Evli ve 2 çocuk sahibiyim.  1989 yılında S.S.40 Nolu Karabük Otobüscüler Mot.Taş.Kooperatif Kurucu Başkanlık görevini yaptım.  1999 yılı uzun yıllar yönetim kurulu üyeliğinde bulunduğum Karder (Karabük Kalkınma ve Dayanışma Derneği) kurucuları arasında yer aldım. Karabük Umum Servis Araçları Odası Başkan Vekili ve S.S.40 Nolu Karabük Otobüscüler Mot.Taş.Koop.Yönetim kurulu üyeliklerinde bulundum. Halen Karünder Yönetim  kurulu üyesi olarak görev yapmaktayım.

Cemil Altan

Cemil Altan

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

 

Evli ve 2 çocuk babasıyım, 28.04.1950  Safranbolu Yukarı Dana Köyünde doğdum. İlkokulu Yukarı dana köyünde tamamladıktan sonra oto tamirhanesi ve torna tesviye bölümünde iş hayatına adım atarak uzun yıllar bu sektörde deneyim kazandım. Ayrıca Safranbolu-Karabük arasında minübüs  işletmeciliği yaptım.

1974 yılındaa Altan oto yedek parça ismi ile oto yedek parça üzerine işyerimi açtım ve halen Safranbolu’da bu işyerimi devam ettirmekteyim.

Bu zaman zarfı içerisinde Karabük maden işleri ve Sanatkarlar Derneğinde ve Karabük Esnaf Kefalet Kooperatifinde ayrıca Doğru yol partisi  il yönetiminde ve İktisadi Kalkınma Vakfı yönetiminde yönetim kurulu üyesi olarak görev aldım.

Daha sonra Kamil Güleç Başkanlığı döneminde Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminde bulundum. 2001 ve 2005 yılları arası Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı görevinde bulundum.  Halen Yönetim Kurulu Üyeliği yaptığım KARÜNDER’ir kurucu üyeliği görevini üstlendim. KARÜNDER Başkan yardımcısı ve Türkiye Diyanet Vakfı Karabük İl Yönetiminde yönetim kurulu üyesi olarak aktif görevde bulunmaktayım.

Erkan Börekçi

Erkan Börekçi

Yönetim Kurulu Başkanı

1963 Karabük Doğumluyum. Evli ve 2 Çocuk Babasıyım. Kamu kuruluşunda görev yapmaktayım. Uzun yıllar Çeşitli kurumlarda görevlerde bulundum. Karabük’te Bulunan Karder’in Kurucuları arasındayım ve yaklaşık 8 yıl Başkan yardımcısı olarak bulundum. Kurucuları arasında bulunduğum Sözder’de 4 yıl Başkan olarak görev yaptım. Kurucuları arasında bulunduğum Söz Sağlık Sen Memur sendikasında 3.5 yıl Genel Başkanlık görevini yürüttüm. Eş zamanlı Karünder’ de yaklaşık 9 yıl Başkan yardımcılığı görevinde bulundum. Ocak 2017’de yapılan Olağan genel kurulda Başkanlık görevini aldım. Karabük Üniversitesi Uluslar arası Politik Ekonomi Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans (Master) yapmaktayım. Tez konum kapsamında bulunan www.ogrencipano.com Ulusal gazete çalışmasını yürütüyorum.Halen KARÜNDER (Karabük Üniversite yaptırma Yaşatma ve Turizmi Geliştirme Derneği) Yönetim kurulu başkanlığını devam ettirmekteyim.